Наші партнери

Efir Energy

Efir Energy Ltd. є консалтинговою та проектною компанією яка виде свою діяльність в галузі розвідки та добування корисних копалин з основним ухилом в бік нафтогазового сектору в Польщі та за її межами. 
www.efirenergy.com

 

RAG Rohöl-Aufsuchungs Aktiengesellschaft

RAG Rohöl-Aufsuchungs Aktiengesellschaft є найстарішою компанією в Австрії, яка веде свою діяльність в галузі індустрії нафти і газу. Її спеціалізацією є розвідка, добування та зберігання нафти і газу.
www.rag-austria.at

Hydro Drilling International

Hydro Drilling International була заснована в 1976 році і протягом 35 років стала одним з найбільших операторів в Італіїї в галузі буріння свердловин для розвідки та добування нафти і газу, а також розробки геотермальних родовищ.
www.hydrodrilling.com

Sorgenia SpA

The Sorgenia Group складається з групи компаній які здійснюють свою діяльність в галузях пов'язаних з виробленням та постачанням електроенергії в тому числі з альтернативних відновлюваних та екологічно чистих джерел.

www.sorgenia.com

MND Group

Є найбільшою компанією в Чеській Республіці, яка спеціалізується на розробці, експлуатації та видобудку нафти і газу на території Чеської Республіки та закордоном. Компанія також здійснює експлуатацію підземних газових сховищ.
www.mnd.cz

ТОВ "Карпатигаз"

Є компанією, яка проводить діяльність в сферах геології та геолорозвідуванні, а також в добуванні корисних копалин нафти та газу.
 

ТзОВ Укрнафтогазінвест

Група компаній ТОВ «Укрнафтогазінвест» - це

  • досвід геологічного вивчення, буріння та облаштування родовищ нафти та газу,
  • використання сучасних технологій,
  • колектив висококваліфікованих фахівців,
  • організованість, надійність, професіоналізм.

www.gaz.net.ua

ПП Нордік

Компанія "Нордік" проводить діяльність в галузі будівництва та проектування об'єктів енергетики та нафтогазової галузі.
www.nordik.net.ua

Наші партнери: